Cieszę się, że jesteś na mojej stronie oraz że ciekawi Cię to, kim jestem. Jestem kobietą, która ma odwagę marzyć, przekuwać marzenia w cele, a cele konsekwentnie realizować. W swoim życiu stawiam sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jestem w 100% zaangażowana we wszystkie swoje projekty, dlatego dziś z dumą określam siebie mianem kobiety sukcesu. Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii i wiary w możliwości swoje i innych – na co dzień chętnie dzielę się swoją wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołów i osiągania celów.

Jak do tego doszło?

Kilkanaście lat temu związałam swoje życie zawodowe z obszarem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego (MLM). Praca stała się dla mnie pasją, dlatego od lat konsekwentnie i pełnym zaangażowaniem buduję swój biznes. Od 2007 roku moim partnerem jest firma Betterware, która w swoim portfolio ma bardzo szeroką gamę produktów. Z przyjemnością polecam produkty innym, gdyż sama ich używam i jestem nimi zachwycona! Firma stworzyła również bardzo atrakcyjny plan kariery, który wykorzystałam w 100% – osiągnęłam najwyższy tytuł, stając się tym samym Diamentowym Dyrektorem Generalnym.

Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym i pedagogiem, a w ostatnim czasie zdobyłam tytuł dietetyka. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje, ponieważ zgadzam się ze słowami Briana Tracy’ego: „By zarabiać więcej, musisz wiedzieć więcej”. Swoje kompetencje szlifuję przez cały czas, uczestnicząc w seminariach i szkoleniach m.in. takich osób, jak: Anthony Robbins, Brain Tracy, T.Harv Eker, Robert Cialdini, Randy Gage, Mariusz Szuba.

Uważam, że stale powinniśmy poszerzać swoją wiedzę i wzbogacać umiejętności. Dlatego też moim najnowszym projektem jest Czerwona Szpilka. Jest to inicjatywa stworzona przez kobiety i dla kobiet. W ramach Czerwonej Szpilki organizujemy inspirujące wydarzenia dla kobiet z udziałem najlepszych trenerów i praktyków biznesu. Spotkania Czerwonej Szpilki motywują, pobudzamy do działania i uczą, jak osiągnąć sukces. Nasze wydarzenia są również idealną przestrzenią dla przedsiębiorczych kobiet do nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów.

Prowadzę również bloga, z którego możesz poznać wiele wskazówek dotyczących biznesu, dowiesz się, jak wygląda życie osoby pracującej w systemie MLM oraz zaczerpniesz wiele przydatnych informacji z zakresu motywacji i budowania zespołów. Zachęcam również do obejrzenia mojego programu na kanale YouTube – „MLM od kuchni” i „Przepis na sukces”. Zachęcam Cię również do subskrybowania mojego kanału, gdyż już niedługo pojawi się tam mój najnowszy program „MLM bez tajemnic”.

Chcesz mnie lepiej poznać?

Jestem dumna z tego, że żyję życiem, o którym zawsze marzyłam. Dziś dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jeśli chcesz, bym pomogła Tobie w drodze do finansowej niezależności oraz w drodze do realizacji Twoich marzeń i celów, lub jeśli po prostu chcesz mnie lepiej poznać,  to mam dla Ciebie kilka dróg kontaktu ze mną:

Codzienną dawkę inspiracji i motywacji znajdziesz na moim profilu na Facebooku oraz na moim blogu.

Na instagramie znajdziesz mnie pod @magdalenaszewczuk.

Zapraszam Cię również na mój kanał YouTube.

Na moich tablicach Pinterest również możesz znaleźć wiele ciekawych i inspirujących obrazów 🙂

Zapraszam Cię do dołączenia do mojego zespołu Betterware – jako Diamentowy Dyrektor Generalny pomogę Ci osiągnąć sukces.

Zapraszam Cię na spotkania organizowane przez Czerwoną Szpilkę. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na stronie głównej projektu oraz na profilu na Facebooku.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ