Miło mi, że możemy się tu, na mojej stronie, spotkać.

Jestem kobietą, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele, a cele konsekwentnie realizować. W swoim życiu stawiam sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jestem w 100% zaangażowana we wszystkie swoje projekty, dlatego dziś z dumą określam siebie mianem kobiety sukcesu. Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii i wiary w możliwości swoje i innych – na co dzień chętnie dzielę się wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołów i osiągania celów.

Jak do tego doszło?

Kilkanaście lat temu związałam swoje życie zawodowe z obszarem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego (MLM). Praca stała się dla mnie pasją, dlatego od lat konsekwentnie i pełnym zaangażowaniem buduję swój biznes.

Od 2007 roku moim partnerem jest firma Betterware, która w swoim portfolio ma bardzo szeroką gamę produktów. Z przyjemnością polecam je innym, gdyż sama ich używam i jestem zachwycona! Firma stworzyła również bardzo atrakcyjny plan kariery, który wykorzystałam w 100% – osiągnęłam najwyższy tytuł, stając się tym samym Diamentowym Dyrektorem Generalnym.

Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym i pedagogiem, mam też tytuł dietetyka. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje, ponieważ zgadzam się ze słowami Briana Tracy: „By zarabiać więcej, musisz wiedzieć więcej”. Uczestniczę w seminariach i szkoleniach m.in. takich osób, jak: Anthony Robbins, Brain Tracy, T. Harv Eker, Robert Cialdini, Randy Gage czy Mariusz Szuba.

Uważam, że stale powinniśmy poszerzać swoją wiedzę i wzbogacać umiejętności. Dlatego też moim najnowszym projektem jest Czerwona Szpilka. To inicjatywa stworzona przez kobiety i dla kobiet, w ramach której organizujemy inspirujące wydarzenia dla kobiet z udziałem najlepszych trenerów i praktyków biznesu. Spotkania Czerwonej Szpilki motywują, pobudzają do działania i uczą, jak osiągnąć sukces. Nasze wydarzenia są również idealną przestrzenią dla przedsiębiorczych kobiet do nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów.

Z kolei dzięki mojemu blogowi dzielę się wskazówkami dotyczącymi biznesu, odkrywając przy tym kulisy życia osoby pracującej w systemie MLM. Dostarczam praktycznej wiedzy z zakresu motywacji oraz budowania zespołów. Prowadzę także kanał na YouTube, a na nim programy takie jak „MLM od kuchni”, „Przepis na sukces” i najnowszy „MLM bez tajemnic”.

Chcesz mnie lepiej poznać?

Jestem dumna z tego, że żyję życiem, o którym zawsze marzyłam. Dziś dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jeśli chcesz, bym pomogła Ci w drodze do finansowej niezależności oraz w drodze do realizacji Twoich marzeń i celów, lub chcesz po prostu poznać mnie lepiej, skontaktuj się ze mną przez jeden z tych kanałów:

Codzienną dawkę inspiracji i motywacji znajdziesz na moim profilu na Facebooku oraz na moim blogu.

Na instagramie znajdziesz mnie pod @magdalenaszewczuk.

Zapraszam Cię również na mój kanał YouTube.

Na moich tablicach Pinterest również możesz znaleźć wiele ciekawych i inspirujących obrazów 🙂

Zapraszam Cię do dołączenia do mojego zespołu Betterware – jako Diamentowy Dyrektor Generalny pomogę Ci osiągnąć sukces.

Zapraszam Cię na spotkania organizowane przez Czerwoną Szpilkę. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na stronie głównej projektu oraz na profilu na Facebooku.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ